Pernenat 28 Janar, 2022 0

Diskutim per

Ckemi e dashur? Mund te nxjerresh nje postim . Jam nje nene, kam nje djale 7 muajsh, nuk punoj dhe jam ne veshtiresi ekonomike. Burri punon po s na dalin per te gjitha shpenzimet. Dini ndonje shoqate ne Korce qe ndihmon?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X