Horoskopi Ditor

Dashi

Sot mund t’ju ​​duhet të flisni me të dashurin tuaj për probleme të caktuara që janë grumbulluar brenda marrëdhënies. Papritur e kuptoni se mund të ketë fusha specifike ku të dy po tërhiqeni larg nga njëri-tjetri, dhe kështu duhet të diskutoni temën përpara se të bëhet edhe më e vështirë në të ardhmen. Vetëm filloni të flisni, dhe gjithçka do të jetë mirë.
Ndershmëria është sigurisht gjëja më e mirë për ju tani. Mos u përpiqni të hidhni hi mbi sytë e askujt. Duke vepruar kështu do të ketë pasoja të pakëndshme më vonë në rrugën tuaj. Thoni të vërtetën tani që të mos ju kthehet kundër në të ardhmen.

Demi

Ju mund të ndjeni nevojën për t’i nxehur gjërat më keq. Nëse jeni ndier pak të pakënaqur nga sjellja e partnerit tuaj, atëherë bëni përpjekjen që sot të jeni vetëm dhe mendojeni këtë pjesë. Ju mund të mos gjeni ndonjë zgjidhje të menjëhershme, por gradualisht do të kuptoni këndvështrimin e njëri-tjetrit më hollësisht.
Ju keni një energji të madhe fizike e cila ju ndihmon të merreni me çdo gjë që ju vjen në rrugën tuaj. Mos ngurroni të punoni me orë më të gjata dhe të bëni punë shtesë. Ju mund ta trajtoni punën me lehtësinë më të madhe se sa shumica e njerëzve që mund të punojnë vetëm brenda orarit të tyre të zakonshëm.

Binjaket

Mund të mos jetë një ditë veçanërisht e bukur ku bëhet fjalë për anën romantike, por megjithatë është një ditë e rëndësishme. Konfigurimi planetar tregon që ju mund të vendosni të forconi angazhimin tuaj, gjë që mund të kërkojë para së gjithash disa biseda serioze. Edhe pse tani mund të ketë shumë mendime dhe diskutime të thella, në fund do të keni arsye për të festuar.
Edhe pse java po mbyllet, kjo nuk do të thotë që ju duhet të lejoni që cilësia e punës tuaj të bjerë. Mbani një standard të lartë në çdo kohë. Puna që bëni sot do të vihet re – prandaj sigurohuni që jeni në gjendjen tuaj më të mirë.

Gaforrja

Edhe pse zakonisht keni autoritet, ju shpesh nuk i besoni të tjerët nën autoritetin tuaj sepse vrisni mendjen për motivet e tyre nga këndvështrimi juaj. Tani ekziston një tregues i fortë që ndarja juaj e fundit romantike mund të jetë gjithashtu pasoj e një autoriteti, por kësaj radhe bëhet fjalë për çështje të zemrës më shumë sesa për gjithçka tjetër. Ju mund të qetësoheni duke e ditur se vërtet ju duan dhe jua kanë nevojën.
Koka juaj duket sikur po shkon në një anë , ndërsa trupi po shkon në anën tjetër. Ju jeni në konflikt për një çështje të caktuar dhe kështu po përpiqeni të kuptoni të dy palët. Kjo është gjë e mirë. Kjo nuk është koha për të deklaruar se cila anë është e drejtë dhe cila anë është e gabuar.

Luani

Energjia e ditës mund të ju ndihmojë më në fund të kuptoni se keni një mundësi tjetër në sagën e vazhdueshme të marrëdhënies suaj aktuale. Sidoqoftë, së pari, duhet të përfshini një diskutim serioz për të ardhmen që parashikoni së bashku, për të kuptuar nëse të dy prisni apo jo të njëjtën gjë. Nëse jo, atëherë kjo është ajo për të cilën duhet të flisni përpara se të jetë vonë.
Është e rëndësishme që të jeni në humor të mirë sepse kjo do t’ju bëjë më të përgatitur të merreni me qëndrimin agresiv të të tjerëve në punë. Mos lejoni që veprimet joracionale dhe të paparashikueshme të njerëzve t’ju largojnë nga përpjekjet tuaja.

Virgjeresha

Edhe pse zakonisht nuk ndjeheni kaq të zemëruar kur takoheni me personin e veçantë në jetën tuaj, planetet tregojnë se keni një arsye më të thellë për t’u ndjerë disi të shqetësuar. Ju keni disa lajme për të dashurin tuaj, dhe nuk jeni të sigurt se si ai do t’i presë. Situata mund të duket shumë serioze porn ë fund to të jetë shumë pozitive për të dy.
Mos harroni historinë tuaj! Para se të filloni me një teknikë të re dhe një këndvështrim të ri për mënyrën sesi duhen bërë gjërat, mbani mend se kush ka qenë par jush dhe si është gjendur në punë. Nëse jeni të ndërgjegjshëm për të kaluarën do t’ju ndihmojë tani dhe në të ardhmen.

Peshorja

E kaluara mund të ndërhyjë mbi të tashmen shumë sot. Një ish-i dashur mund të kthehet në jetën tuaj përmes një pyetjeje të çuditshme. Mund të flasë për ndonjë punë të papërfunduar ose diçka që ju akoma duhet të pranoni në lidhje me marrëdhëniet. Përdoreni këtë shans për të bërë ndryshime në çfarëdo mënyre të përshtatshme.
Në punë ju nuk jeni të gatshëm të merrni rreziqe dhe kjo është gjë e mirë. Mbajeni atë që keni, në vend që ta përdorni për të fituar më shumë. Një sjellje e tillë e rrezikshme ka gjasa t’ju çojë pas. Mos u fusni në këto lloje të lojërave të fatit.

Akrepi

Aspekti planetar mund të tregojë se lidhja romantike duket mjaft “e pajetë” sot. Personi i mrekullueshëm që takuat dje, tashmë ju mërzit për vdekje dhe përveç kësaj, keni kaq pak të përbashkëta. Ju duhet një këndvështrim i freskët dhe të shkoni diku në një vend të ndryshëm për të gjetur dashurinë që keni kërkuar. Ju keni qenë duke rregulluar defektet dhe keni nevojë për një përparim. Do të vijë së shpejti!
Veprimet tuaja personale janë në kundërshtim me bindjet tuaja të vërteta. Ndaloni dhe shikoni atë që po bëni. Ju mund ta bëni atë nga forca e zakonit ose sepse dikush tjetër ju detyron. Merrni kohën për të ndaluar dhe reflektuar. Ndryshimi i madh është afër.

Shigjetari

Keni bërë një gabim! Personi për të cilin keni pasur ndjenja rezulton se nuk është ashtu si e keni menduar. Energjia e ditës tregon që është koha kur duhet të bashkoheni për të vepruar. Tani e dini se ku janë kufijtë tuaj, kështu që bëjuani të qartë të tjerëve.
Ju po ndiheni mjaft konservatorë dhe kjo është mirë. Një qëndrim i kujdesshëm do t’ju shërbejë për mire në punë. Bëhu “drejtuesi mbrojtës” në vendin e punës sot. Asnjëherë nuk i dihet kur dikush do të bëjë një manovër të papritur dhe do t’jua presë rrugën.

Bricjapi

Energjia që buron nga planetet mund të bëjë që një situatë e mërzitshme të vijë në vend të një takimi të mundshëm romantik. Një zjarr i vjetër dashurie do të rikthehet dhde do të prishë atë që mund të kishte qenë një rast i gëzueshëm. Do të keni mundësi të tjera, prandaj mos u shqetësoni!
Ju keni frikë të thoni mendimet tuaja pasi e dini se të tjerët mund të mos pajtohen me idetë tuaja. Kjo nuk është një arsye e mirë për të ngritur kokën lart. Është thelbësore që të shprehni mendimet tuaja atje në lidhje me atë që mendojnë të tjerët.

Ujori

Nëse mendoni se të gjithatakimet janë mbaruar sot, dhe të gjitha rastet potenciale për sot janë të vjetra , ndoshta keni të drejtë. E kaluara është intriguese për të tashmen, dhe një person i veçantë duket se është shndërruar nga një person magjepsës në një njeri të turpshëm. Mos u shqetësoni pasi gjërat do të përmirësohen.
Planifikoni një drekë ekstra të madhe për punë. Nëse jo, sigurohuni që të përkëdhelni veten në një drekë të madhe në një restorant të mirë. Ushqimi do të ndihmojë në zbutjen e emocioneve tuaja dhe qetësimin e zhgënjimit tuaj. Mos respektoni rregullat që mund të keni në lidhje me dietën. Hani atë që dëshironi.

Peshqit

Planetët po dërgojnë mesazhin se ju mund të plotësoni pasionet tuaja me njerëzit që dëshirojnë të kalojnë natën me ju. Ata lexojnë, veshin rroba të një stili të vjetër dhe flasin me monolohë të gjatë, ndërsa ju rrini dhe I shikoni me adhurim. Nëse nuk është ky rasti, atëherë mbase sot do të ishte më mirë të mençuroheni sa më shpejt dhe të ndryshoni imazhin tuaj.
Ju mund të mos ndjeheni vetvetja dhe të tjerët do të pyesin se çfarë nuk shkon me ju. Mos pretendoni se gjithçka është në rregull kur nuk është ashtu. Jini të sinqertë në mënyrë që njerëzit të mund t’ju ndihmojnë në fushat ku keni nevojë për mbështetje dhe inkurajim shtesë.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X