Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Aspekti i sotëm e bën takimin tuaj këtë mbrëmje mjaft të pasionuar dhe sigurisht shumë intensiv. Ju jeni të qetë kur vjen puna te çështjet e dashurisë. Ju nuk do ta kuptoni se si do të kalojë ora , pasi do të jeni shumë të përqëndruar tek njëri-tjetri .Dëfrehuni.

Puna :
Sigurohuni që keni pasion për punën tuaj. Nëse nuk interesoheni sinqerisht për punën që po bëni ka shumë gjasa që nuk do ta bëni fare mirë.

Demi

Dashuria: Ka një sasi mjaft të madhe pasioni dhe intensiteti në ajër me energjinë aktuale astrale. Ju mund ta bëni partnerin tuaj shumë të lumtur duke treguar kujdesin tuaj, duke i lënë ata të dinë se sa  shumë ndjeni për ta. Por ju gjithashtu mund të çmendeni nga xhelozia në lidhje me disa incidente të kohëve të fundit. Zgjedhja është e jotja.

Puna :
Elementet janë në vend për ju që të bëni hapa të mëdhenj në punën tuaj sot. Ekziston një shkallë e lartë e energjisë në ajër që ju mund të përfitoni duke punuar në avantazhin tuaj. Prosperiteti ju pret.

Binjaket

Dashuria : Shtrirja aktuale planetare ju bën të kuptoni se marrëdhëniet janë vendi ku ne mësojmë më së shumti dhe gjithashtu jemi të testuar në lidhje me durimin tonë dhe bujarinë e zemrës. Ju mund të keni një arsye të thellë për të besuar se partneri juaj nuk është shumë i sinqertë me ju, por mënyra për të zgjidhur këtë është nëpërmjet butësisë sesa nëpërmjet zemërimit apo hidhërimit. Mos lejoni veten të humbisni kontrollin.

Puna: Ju mund të ndiheni të lënë jashtë sot – si një fëmijë në shesh lojërash i cili nuk lejohet të shoqërohet me të tjerët. Jini të duruar. Përqendrohuni në projektet tuaja dhe në pikat tuaja të forta. Do të vijë koha kur të tjerët do të kërkojnë të lidhen me ju.

Gaforrja

Dashuria : Aspekti aktual në lojë tregon se ju mund të ndjeheni sikur keni arritur fundin sa i përket mardhënies tuaj të tanishme. Por mund të përmirësohet duke biseduar ,kështu do të shihni se ende ka shumë shpresë, prandaj faleni njëri-tjetrin dhe filloni përsëri.

Puna: Energjia e ditës ju inkurajon për projekte të mëdha. Kjo është koha juaj për të ndriçuar. Kërkoni për një promovim ose një ngritje. Suksesi është i juaji. Përqafojeni atë.

Luani

Dashuria: Shtrirja aktuale e planetit mund të sjellë një problem të caktuar brenda marrëdhënies tuaj aktuale. Por, siç do ta kuptoni, kjo është në të vërtetë diçka mjaft pozitive. Kjo do të thotë që ju do të duhet të përballeni me çështje të caktuara që ju keni qenë duke i fshehur. Por sapo të ekspozohen dhe zgjidhen, do të ndiheni shumë më mirë.

Puna : Sot ka një lëvizje të fuqishme në vendin tuaj të punës dhe nëse nuk lufton për të mund të mbetesh prapa. Mos u mësoni me idenë se gjërat do vijnë vet drejt jush. Rreziqet e marra sot do të paguhen mirë nesër.

Virgjeresha

Dashuria: Dashuria është e përzier sot, me aspektin aktual në lojë. Nga njëra anë ju jeni thellësisht me pasion të tërhequr nga dikush i mrekullueshëm, por nga ana tjetër ju do të mbani distancë. Ju duhet të merrni mesazhe të ndryshme në mënyrë që gjërat të mund të përparojnë me shpejtësi në drejtimin e ëndrrave tuaja.

Puna : Sot mund të sjellësh një prosperitet të mrekullueshëm nëse jeni të gatshëm të bëni kompromis dhe të punoni me të tjerët – diçka që nuk duhet të jetë shumë e vështirë për ju. Mbajini sytë hapur tek ata rreth jush.Kini kujdes.

Peshorja

Dashuria : Bashkëveprimi i tanishëm i energjive qiellore do t’ju ndihmojë të kuptoni se personi që aktualisht është i vështirë në marrëdhënien tuaj të tanishme nuk është partneri juaj, por ju. Ju keni qenë aq i zënë duke i fajësuar ata për gjithçka që ka shkuar keq dhe keni harruar të shikoni veten tuaj në këtë problem. Derisa ta bëni këtë, nuk do të bëni ndryshime pozitive.

Puna: Gjëra të mira po ndodhin sot, por për fat të keq ju ndiheni sikur nuk po i përjetoni sic duhet. Mos e detyro veten të jesh diçka që nuk je. Jini të durueshëm.

Akrepi

Dashuria: Ndryshimi është në ajër sot me konfigurimin e tanishëm astral. Ju mund të jeni bërë shumë të vetëdijshëm se keni ndjenja të përziera ndaj partnerit tuaj të fundit. Ajo që duket se fillon si shumë premtuese papritmas duket se ka zbritur në një shkallë alarmante. Ju mund të bëni diçka pozitive në lidhje me këtë në qoftë se ju me të vërtetë kujdeseni, por kjo do të thotë të jesh shumë i sinqertë.

Puna: Ju jeni në krye të botës sot dhe gjithçka që besoni është duke punuar në favorin tuaj. Mundësitë ju rrethojnë në lidhje me karrierën tuaj. Energjia juaj fizike është e fortë dhe ju jeni jashtëzakonisht me fat. Përfitoni nga kjo kohë e rastësishme.

Shigjetari

Dashuria: Energjia aktuale e astralit mund të nënkuptojë që sot keni dëshirë të dilni e të argëtoheni më njerëzit e zemrës. Mbase keni dëshirë të keni pak kohë vetëm me partnerin tuaj , cka do e bënte ditën tuaj edhe më special. Dëfrehu! Buzëqesh!

Puna
: Ju nuk ndjeheni mirë me vendin e punës sot dhe ju mund të pyesni veten nëse keni dëshirë të punoni më aty apo jo. Mos merrni ndonjë vendim të nxituar. Sot mund të keni një ndjenjë të ulët vetbesimi,por mos shkatërroni cdo gjë.

Bricjapi

Dashuria: Nëse do të dilni në një takim të parë këtë mbrëmje, atëherë mund të ndjeheni sikur ju jeni duke u marrë në pyetje. Shtrirja aktuale planetare nënkupton që takimi juaj do të këmbëngulë në njohjen e çdo detaji rreth jush, jetës suaj, ish-partnerëve tuaj, hobit tuaj dhe mënyrën tuaj të jetesës. Mos e merrni atë në mënyrë personale- ata janë absolutisht të çmendur për ju dhe po e shijojnë çdo moment të shoqërisë suaj.

Puna : Një mundësi e madhe ju pret dhe ju jeni katalizatori që mund ta bëjë atë të ndodhë. Mos prisni që marrëveshjet e mëdha të bien automatikisht në dorën tuaj. Merrni një iniciativë sot dhe do të habiteni nga rezultatet. Ju keni burimet që ju nevojiten për sukses.

Ujori

Dashuria: Aspekti aktual ju inkurajon që të luani për pikët e larta në lojën e marrëdhënies së sotme. Ju mund të mos e dini se personi që ju intereson tashmë ka ndonjë tjetër në mendje. Ju ecni në një rrugë të rrezikshme nëse vendosni të merrni fatin në duart tuaja dhe të ndërhyni, në mënyrë që t’i bëni ato të dëshirojnë vendin tuaj!

Puna : Nëse këmbëngulni për të mbajtur një qëndrim kokëfortë me situatën aktuale, mund të mbeteni prapa pasi marrëveshja e jetës suaj po rrëshqet përmes gishtërinjve tuaj. Jini fleksibël dhe mos dilni në përfundime shumë shpejt.

Peshqit

Dashuria : Jeta është plot ndryshime dhe transformime sot me bashkëveprimin aktual të energjive astral. Ju mund të kuptoni se çështjet mes jush dhe të dashurit tuaj janë më pak intensive, por mos lejoni që kjo t’ju shqetësojë shumë. Do tju bënte mirë të hynit në bisedë të thellë në vend që të pretendonit heshtjen.

Puna: Gjithçka po shkon sic duhet sot, kështu që mos e humbisni ditën duke u mburrur për të,përdoreni energjinë e sotme në avantazhin tuaj. Ju do të arrini çfarëdo qëllimi që ju vendosni me mendjen tuaj. Shpërthimi i fatit të mirë do t’ju shohë me sukses.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X