Pernenat 23 Prill, 2021 0

Zhvillimi i femijes 17 muajsh

Pershendetje, kam vajzen 17 mujashe dhe nuk eshte ne gjendje te ndertoje fraza me me shume se dy fjale. A duhet te shqetesohem?

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje e dashur, eshte super mire vajza!!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X