Pernenat 14 Janar, 2021 254

Vones e ciklit menstrual

Pershendetje, kam vones te ciklit 20 dit, kam bere teste me dalin negativ, te gjinekologu kam takim me dat 26 Janar, kemi tentuar disa muaj per shtatzani, mos ndoshta jam shtatzane dhe nuk ma tregon testi ? Jetoj jashte shqiperis,kerkova te bej analiza gjaku por nuk mi bejne pa shkuar te gjinekologu. Ju lutem pres nje pergjigje. Faleminderit!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X