Pernenat 22 Maj, 2020 356

Vjellja te femija dhe zenja e frymes

Pershendetje te nderuar
Kam nje hall shume te madh. Kam vajzen 9 muajshe. Ndonjehere po ndodh qe i vjen si me vjelle dhe ne te njejten kohe po i zihet fryma. Shume po qane pastaj. Jam be hall se sdi qka po i ndodhe. Po bohna mu qmend kur pi ndodhe. Sikur kur i kalon e vjella ne kanall te frymemarrjes! Ju lutem me informoni si te veproj ne kero raste? Pres pergjgje sa me shpejt! Ju lutem!

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Tek femijet te vjellat konsiderohen si traume( frikesohen ) e kjo mund te japi frymemarrjen te shpeshte, mund te ndodh qe te vjellat te kalojne me rruget e frymemarrjes e kjo perben nje urgjence, ajo qe duhet vleresuar eshte shkaku i te vjellave( nese jane te perseritura shpesh)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X