Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Vaksinat

Pershendetje,ju lutem dua sugjerimin tuaj ne lidhje me vaksinen djali javen tjeter do bej te 2 mujorit me keshilloni ti bejm vaksinen e shtetit apo tia blej ne privat dhe tia bejm ne shtet ?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X