Pernenat 17 Korrik, 2020 180

Vaksina dhe temperatura

A eshte normale qe bebi te mos kete temperature pas vaksines?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Varet nga lloji i vaksines qe aplikohet dhe gjendja shendetsore e bebit ne ato momente( keshtu qe mund tendodhe qe nuk bejne temp)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X