Pernenat 21 Dhjetor, 2020 39

Vaksina

Pershendetje! Kam djalin 2 muajsh dhe i eshte infektuar vaksina qe kemi bere tek materniteti. Jam konsultuar me nje mjek dhe me ka dhene Soluto de EUSINA 2%. Ja kam lyer per nje jave dhe pas nje jave i eshte çare dhe ka nxjerr qelb. Tani perseri edhe duke iu bere kokerr. A duhet tia lyej perseri apo duhet te bej ndonje gje tjeter?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X