Pernenat 5 Mars, 2021 0

Vajza ka temperature

Kam vajzenn19 javeshe dhe ka temperature e cila i varjon nga 37 e gjysem deri ne 38 pa dy vija. Nuk ka kolle apo bllokim hundesh. Thjesht vetem temeperature . Sapo i jap sherupin e temperatures djersin e tera edhe i bie temperatura. Njekohesisht i kruhen shume dudat (mishrat e dhembeve ). Ndonjehere ngaqe i kruhen shume edhe bertet . Mendoni se e ka ngaqe do i dalin dhembet apo ngaqe mund te kete grip ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X