Pernenat 16 Nëntor, 2021 0

Vajza 9 muajshe

Pershendetje e dashur, kam vajzen 9 muajshe por me merzit sepse nuk qendon ne kembe dhe as nuk i nderron kembet te eci gjithashtuu as ulur nuk rri shum ,kjo gje me shqeteson shum.
Por ta theksoj se ecen kembadoras ,ngrihet per divani dhe gjithashtu ecen me rrethoren shum . Kam vendosur tia nderpres rethoren dhe ta mbaj me shum ulur dhe ne kembe . A eshte kjo me te vertet dicka per tu shqetesuar apo me kalimin e kohes do mesohet?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti jepni rregullisht cdo dite dite vit d(400ui)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X