Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Ushqyerja e bebit gjate nates

Femija im eshte 15 muajsh dhe akoma do te pije gjate nates


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj nese zgjohet jepi uje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X