Pernenat 30 Mars, 2020 1023

Ushqyerja e bebit

Pershendetje sa here ne dite duhet te ushqehej nje beb 6 muajsh sa here qumesht dhe sa here ushqim shtes. E kam me formule po ngrihet 3 her naten per t pire. Faleminderit nese me ndihmoni me menyren se si mund ta ushqej bebin sepse ajo e ngritura naten nk e le te bej gjum t qete


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X