Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Ushqimi

Pershendetje,
Kam djalin 8 muajsh dhe doja te dija sa vakte ne dite do konsumoje? Vezen kur mundem t’ia provoj? (Kam dhe nje vajze me te madhe dhe veza,peshku,majdanozi, etj i kane pas bere alergji dhe ndaj jam e trembur me djalin)
Si dhe nje pyetje, i jap vitaminen D edhe tani ne sezonin e veres pasi jetojme ne suedi, por ia kam dhene gjithmn ne darke para se te fleje a e ben efektin njelloj?
Faleminderit shume


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X