Pernenat 31 Korrik, 2020 52

Urinim i rralle

Pershendetje, vajza ime eshte 6 muaj dhe ka 2 jave qe ka filluar ushqim plus qumeshtit te gjirit. Por shoh qe pelenat nuk i mbush si me pare me urine. Eshte dicka normale ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X