Pernenat Dhjetor 2, 2019 261

urgjent

pershendetje nena ju lutem urgjent tme ndihmoni , vajza ime 1vjeqe dhe esht ber varr (esht kuj) ne pjesen intime poshte , kam provuu shumm shumm lloj krema e gjera te ndryshme por si ka kalu qe nje muaj eshte keshtu , me thoni dot qfar te beje😭😭😭  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fillimsht pa filluar terapine duhet gjetur shkaktari, ky eshte nje dermatit qe mund te vije nga ndryshimi i pelenave, i shampos, cremit, detergjenteve etj ose intoleranca ushqimore( perdorimi i nje ushqimi te ri), nje infexion urinar.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X