Pernenat 27 Korrik, 2020 25

Udhetimi i bebeve me avion

Pershendetje, jam nje Nene e re dhe do vij ne shqiperi, e kam djalin 3 muajsh si me rekomandon mundem te vij me avion??
Edhe nej pytje tjeter me shku né plazh me fmi 3 mujsh a eshte e rekomandushme??
Ju lutem me jepni nje pergjigje???

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ne kete periudhe ju rekomandoj ti shmagni udhetimet, qendrimi ne ambient te mbyllur per shkak te situates se Covid-19. Per sa i perket plazhit mund te shkoni por shmagni oraret 10:00-16:00, perdorimin e cremit me faktor mbrojtes per bebin, kujdes qe rrezet e diellit mos i prekin syte, perdorni kapele.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X