Pernenat 29 Korrik, 2019 330

Udhetimet me femije

Prsh nena kto dite do udhetoj nga italia drejt shqiperise me 2 femijet e mi qe i kam me permesso dhe n emrin tim dhe at t babait nese udhetoj vetm a me duhet nje prokure nga burri per femijet ? Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X