Pernenat 23 Qershor, 2020 969

Testi i shtatzanise

Pershendetje Nena.
Pas nje vonese ciki prej 7 ditesh bej nje test shtatzanie,me del nje vije shume shume e holle.
Dhe per te qene e sigurt shkova te beja nje analize gjaku.
Kur e pyeta ate qe me dha anzalizen me tha qe je shtatzane por per ta rinkonfirmuar duhet ta perseriaesh analizen pas 2 javesh nderkohe qe une e shoh qe vlera e treguar ne analize nuk tregon per shatzani.
Ju ka ndodhur ndonjehere?me ndihmoni ju lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X