Pernenat 14 Prill, 2020 108

Testi i shtatzanise

Kam bere testin dhe vija e C me.ka dale e zbehte.,pra njera vije paks e zbehte. A jam shtatzene?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X