Pernenat 16 Qershor, 2020 1229

Terheqja e cekut per lindjet jashte Shqiperise

Pershendetje! Nena qe jetoni jashtë Shqiperisë si keni vepruar per terheqjen e cekut keni derguar ndonje dokument qe lejoni nje familjar ta terheqë apo s’ka nevojë? Dhe sa kohe ka afat ceku qe te thyhet pasi rruget jane te mbyllura dhe me sa shoh kete vere nuk mund te shkoj dot.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X