Pernenat 27 Korrik, 2020 105

Temperature nga dalja e dhembeve

Pershendetje, djalit po i dalin dhembet dhe ka here pas here temperature. A mund ti jap dicka ne shtepi?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Deri ne 38 nuk do i jepni gje per temp, nese ben episode me temp me te larte ju rekomandoj Sirup Tachipirine ( peshe x 10 /120) dhe per diarene simbiosistem gocce 10 pika ne dite

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X