Pernenat 20 Dhjetor, 2019 169

Temperatur femija 5 vjec

Kam djalin me temperatur dhe koll 5 vjec as nuk han e as nuk pin cfar me sugjeroni ju lutem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X