Pernenat 13 Korrik, 2019 324

Sigurimet

Pershendetje nena .Une jam e dypunesuar ne tr dhe Elb vet jam nga elb por jam ne dileme ku ti terheq letrat per te perfituar lejen e lindjes nga tr apo elb .ka nai diferenc ku bie me shume nga tr apo elb ju lutem komentoni me rastet tuaja se jam ne dileme


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X