Pernenat 19 Tetor, 2019 1448

Si te zgjedh nje pomp gjiri manuale qe nuk me çan kokat e gjoksit?

Persh
Kerkoj sugjerimet tuaja nena per pompa gjiri qe nuk me çan kokat e gjoksit?
Jam nene per here te pare dhe bleva nje pompe manuale NUK 2000 lek te reja por sme beri pune perkundrazi me çau kokat e gjoksit.
Me duhet te stimuloj gjoksin pasi nuk kam shum qumesht dhe bebja ime nuk thith shume pavarsisht se e ve shpesh ne gjoksPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X