Pernenat 5 Shkurt, 2020 336

Si te trajtoj kollen?

Pershendetje,si po kaloni me gripin,virozat ju nena,une kam tre jave mora mjekim per 10 dite antibiotik shurpe te ndryshme,kura popullore dhe prape me ka mbetur nje kolle e keqe?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X