Pernenat 21 Tetor, 2019 630

Shtatzania

Jam shtatzen ne javen e 5 dhe sot kisha ca pika gjaku a ju ka ndidh dikujt dhe a paraqet rrezik, dy her gjat dites kisha gjak dhe sekrecione ngjyr te kaft por ma nuk kam as dhimbje skam pasur


  1. avatar Anonim-7116

    Shko ne nje mjek, vetem pika kafe mund te mos jet asgje por gjaku mund te jet dicka. Ndoshta planceta mund te jet posht dh te duhet te besh rregjim shtrati dhe te marresh magnez per forcim te mitres.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X