Pernenat 15 Nëntor, 2019 368

Shtatzani molare e pjeseshme

Ju lutem postojeni ne faqe se kam nevoje per ndihme te atyre qe kan info ose e kan perjetuar vete,,isha ne javen e 7 te shtatzanise kur pata abort spontan dhe kur mora pgj e biopsis doli qe kish qene shtatzani molare e pjeseshme,,tashme nuk di jam shum ne ankth nese do mundem te kem femije a do me ndodhe serish,ju lutem postojeni ne faqe 🙏🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X