Pernenat 1 Shkurt, 2021 151

Shqetesime gjate shtatezanise (Java 12)

Pershendetje
Uroj se pari qe ne keto dite te veshtira qe kalojme te gjithe ,te jeni mire

Jam ne javen e 12 (shtatezania e dyte)
Ceshtja qendron se kam disa shqetesime sebashku, nauzena tension i ulet 84.//45 dhe deri ne rrahje te uleta te zemres 54-57
Jam konsultuar me dctr dy t ndryshem njeri thote nk eshte nrmle (pa e ditur qe konsultohem edhe me dike tjtr) tjetra thote qe eshte sh nrmle sepse sheh qe analizat edhe pse jane me vlera t uleta disa si hematokriti , sa me sh kalon koha une vazhdoj t kem shqetesime duke u shtuar edhe realisht kam filluar t shqetesohem edhe per fetusin kohet e fundit….
nga eksperincat tuaja te ngjashme cfr keshillash mund tme jepni??? Regjimi ushqime apo keshilla inform t ndryshme… brenda temes (edhe pse une nrml qe do vazhdoj t konsultohem me dctr si gjithmone por ndonjehere edhe mjeket su intereson para leket ose lodhen nga gjera t tilla edhe marrin lehte)
Ju Persh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X