Pernenat 8 Gusht, 2019 313

Shperblimi pas lindjes

Pershendetje jam ne fund te shtatzanise dhe do doja t pyesja nenat e faqes qe kan lindur n 2019 a e kan mar shperblimin e lindjes
Dmth leket qe ka then kryeministri ..
Un jetoj jasht shqiperie , femijen do e regjistroj ne ambasaden shqiptare ktu .. A e perfitoj kshu? Dhe cfar dokumentash me duhen ti dorzoj, ku dhe brenda sa kohesh duhet ti bej 🤔
A ka ndnj problem qe nuk kam cilibrime me bashkeshortin ? Femija do mari mbiemrin e tij sigurisht po mendoj se nuk ka lidhje kjo pasi femija duhet vetem t jet shtetas shqiptar me sa kam degjuar.. Do m ndihmonit shum ne qofte se me jipni pergjigje 🤗☺️ Faleminderit paraprakisht 🌷


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X