Pernenat 29 Korrik, 2021 0

sheshimi i kokes – vajza 2 muajshe

Vajza 2muajshe ka filluar fle vetem nga njera ane dhe i eshte sheshuar pak koka…kemi provuar ti vendosim nje qeske kripe nga ajo ane kur fle po perseri e leviz trupin dhe e kthen koken po nga ajo ane. I kemi marre dhe jastek ortopedik po e njejta gje. Nqs perpiqemi ta vendosim nga ana tj nervozohet edhe fillon qan. Si duhet te veproj? Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet te beni kujdes e te indistoni ta vendosni ne anen e kundert

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X