Pernenat 5 Mars, 2021 0

Sekrecionet

Djali me ka shume sekrecione qe nga lindja, nuk ka pasur asnjehere ftohje. Nuk e kane pastruar mire në spital dhe akoma I japin siklet. Kur vjell me vjell në forme “qyrre” me fal për shprehjen dmth jo leng por e trashtur. Cfare mund ti bej? Djali eshte 13 muajsh. Ju Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X