Pernenat 5 Shkurt, 2021 154

Sekrecione

Pershendetje doja nje informacion NGA nenat elte cilat mund te ken Pas shqetsim te tille. Me doli testi shtatzanis pozitiv por Kam disa sekrecione kafe dhe shkova menjher te gjinekologu bera nje eko vaginale nuk me pa gjje femij dhe me tha ndoshta je e vogel dhe do presim dhe disa dit mbase ndoshta duket embrioni. Mua me shqetsim shume keto sekrecion kafe pasi doktori me tha qe nje NGA shkaqet esht shtatzania jasht mitre dhe ndihem e friksuar . Un nuk ndjej asnje lloj dhimbje vetem sekrecion kafe . Jam shum ne ankth ! Ju lutem me thoni nese dini ndonje informacion !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X