Pernenat 28 Qershor, 2020 1011

Sekrecioene pas lindjes

Pershendetje kam lindur qe 4Muaj ,dhe kam sekrecione shum dhe me eeer analizat ikam ba smka dal infeksion ??!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X