Pernenat 15 Korrik, 2021 0

Sasia e kipes

Pershendetje!
Kam vajzen 10 muajshe dhe ne cdo ushqim qe I bej I hedh pak krip dhe 1 luge vaj ulliri.
Shqetesimi ime eshte a i bene deme sasia e kripes qe une I perdore ne supra te ndryshme?
Theksoj qe I hedh 2 gr krip…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X