Pernenat 7 Qershor, 2019 809

Sa ore duhet te fleje nje femije 5 muajsh

Pershendetje nena, djali im eshte 5 muajsh dhe me duket sikur nuk fle mjaftueshem. Sa ore flene femijet tuaj ne kete moshe?


  1. avatar Anonim-2658

    Sa ore fle djali yt? pse mendon qe eshte pak

  2. avatar Anonim-4532

    Pyetje e rendesishme

  3. avatar Anonim-16

    18 ore ne dite a eshte ok?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X