Pernenat 19 Tetor, 2020 161

Rroba per vajza

Pershendetje mama uroj te jeni mire 🙏jam mami I dy cupave neqoftese mundeni me ndihmoni disa rroba per femije 4 vjec dhe 1 vjec gjithashtu dhe disa rroba per mua sepse jam shume keq me ekonimine e papune gjithashtu dhe burri jetojme ne nje shtepi me qera ju lutem 🙏neqoftese mundeni
te me ndihmoni sadopak nga ana ekonomike per bebelinot dhe qumeshtin e goces se vogel!
Me falni me mijra here 🙏🙏
pa ofendime ju lutem
anonim 🙏🙏

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X