Pernenat 21 Maj, 2020 1566

Rroba per te porsalindur

Pershendetje te dashura nena do ju lutesha kush ka mundesi me me dhuruar roba per bebe te sapo lindur dhe per goca 2 vjec …kush ka krevat per beba me cmim te arsyshem se nuk kam mundesi me e ble te re ju faleminderit kush me ndihmon ndodhem ne Lushnje😔😔🤲🙏

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X