Pernenat 4 Maj, 2020 169

Rritja e barkut ne shtatzani

pershendetje jam ne muajin e 5 te shtatzanis dmth sapo kam hyr ne muajin e 5 dhe kam shtuar vetem 2 kg nuk eshte se dukem qe jam shtatzan a perben problem kjo sepse me kan fiksuar duke me then fjal te ndryshme theksoj eshte shtatzania ime e pare ti keni me shendet bebat tuaj .respekte


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X