Pernenat 29 Maj, 2020 141

Rrethore dhe karrige

Pershndetje Nena te palodhura un dua te kerkoj dicka nga ju me nevojitet nje rrethore dhe nje karrike ushqimi po ju shkruaj sepse nk kam mundesi qe tja blej nese ndonjera nga ju ka ju lutem tme ndihmoje vini doren ne zemer se edhe un nuk e kam te lehte te kerkoj faleminderit kush komenton dhe kush me ndihmon zoti I dhente cti doje zemra😊🤗

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X