Pernenat 24 Nëntor, 2020 327

Rreth shtatzanis

Pershendetje nena..para ca dite kam bere nje test dhe me ka dal positive 🥰🙏mirpo po I kam disa sekrecione ka ngjyra verdh jo shum po ngapak por pa er a eshte ndonje infeksion a I ka ndodh ndonjeres prej jush a eshte ndonje rrezik kam bere termin tek nje gjinekologe mirpo deri te henen..deshta te ju pys juve mos I ka ndodh dikujt jam pak ne merak ..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X