Pernenat 20 Dhjetor, 2019 170

Renia e kerthizes tek bebet

Pershendetje kam 10 dite qe kam sjelle n jete vajzen por kerthiza nuk i ka ren akoma ka filluar ti mbaj ere t keqe t lutem mund te me thuash se deri n sa dite mund ti mbjere dhe ose ka ere t keqe?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X