loading
Pernenat August 4, 2019 189

Relaksi

Pershendetje! Doja te shisja relaksin e firmes Lorelli 25mij lek te vjetra. Relaksi eshte ne gjendje te mire pasi nuk eshte perdorur shume. Per nenen qe blen relaksin dhuroj nje kangur. Ndodhem ne qytetin e Durresit dhe nuk ofroj dot transport.

  1. avatar Anonim-6411

    Jam ne tiran se e kisha bler un 30 me gjith qejf

    1. avatar Anonim-6379

      Nuk ofroj dot transport.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X