Pernenat 11 Janar, 2021 211

Regjistrimi i femijes kur lind jashte shtetit

Persh Nëna dua të di a mund të rregjistrosh fëmijën kur lind n athine nëse je pa dokumenta?pasi kam aplikuar për azil por jam n pritje akoma nga puna e karantins kur shkova në katekaqi me dhan një letër që do aplikoja on line duke shkr të dhëna dhe ekot por akoma s’ma kam dhen përgjigjen a perffitoj dot me a jo, pasi e kam pasur azilin 2vjet dhe ma refuzuan, tn aplikova perseri kam gati 2muaj qe pres

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X