Pernenat 6 Gusht, 2021 0

Regjistrim i femijes ne shqiperi

Te me falni por jam jasht teme .kam lindur femin jasht shtetit nga nje bashkjetes dua t kthehem n shqiperi per ta regjistruar cfar letrash duhen theksoj se femija esht n mbiemerin tim por ka dhe atesin e t jatit ? Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X