Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Refuzimi i gjirit

Pershendetje..Kam bebin 6 javesh,e kam me qumsht gjiri,mirepo kohet e fundit nuk di pse me refuzon gjirin,tentoje ti jape mirepo sa ve koken qan me te madhe,dhe jam detyruar ti jap ne nje vaket formul,ngase eshte i uritur.Kam degjuar qe dikush mund te kete qumesht te hidhur,si mendoni ju a egziston nje gje e tille??Ju lutem me ndihmoni..


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Bej kujdes me ushqimet qe konsumon, vendose bebin sa me shpesh me gji, e krijoni nje ambient te qete gjate ushqyerjes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X