Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Refluksi i femijes 9 muajsh

Pershendetje e km djalin 9 muajsh dhe me vjell shum me kan then qe esht refluks ju lutem deri sa mund te zgjase me keete te vjellurin dhe pesh nuk me Shton shum pak fare 9 muaj e gjys peshon 8 kill e 350gram


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X