Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Qumshti aptamil

Pershendetje e nderuar , deshta te pyes e kam djalin 22 muaj dhe ia perdor qumsht aptamil 3 dmth prej se ka lind vetem aptamil e ka perdor asnje tjeter dhe tani qe dy jave ja ka fillu me u ba si puqrra te vogla ne penis a ka mundsi qe i ka prej qumshtit pom thojn a duhet tash me ia nderpre apo me ja ndrru tjeter me ja marr ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X