Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Qumeshti per bebin

Pershendetje Nena,
Vajza ime tani ka mbushur nje vit, deri me tani ka perdorur qumesht formul Nutriben pa laktoze, nese keni pasur rast si i imi , qfar qumeshti i keni vazhduar me tutje dhe a ka pasur probleme, faleminderit nese gjeni kohe per ndihmen tuaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X