Pernenat 29 Korrik, 2021 0

qumeshti formule

Pershendetje

e kam vajzen 7 muajshe i kam dhen qumesht formul qe ne fillim

si femin me gramaturen qe shenon ne leter nuk ka pir asnjeher me pak po dhe tani 120 ml pi ne 5-6 ore

i kam ndruar shum qumeshta po nuk do ta pije jo qe si pelqen ushqimi se 3 vakte han se ja kam filluar qe 4 muaj e gjys po ashtu me pi dhe shum uje …

A ka ndonje gje qe se pi qumshtin nje bebe aq


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!Mos u shqeteso se me rritjen shtohen vaktet ushqimore prandaj femija nuk ju pine qumesht ( fakti qe thoni vaktet ushqimore i han eshte sh mire)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X